Lietuvos paralimpinio komiteto Generalinės asamblėjos sesija įvyko nuotoliniu būdu

Lietuvos paralimpinio komiteto Generalinės asamblėjos sesija įvyko nuotoliniu būdu

Balandžio 29 d. įvyko ataskaitinė Lietuvos paralimpinio komiteto Generalinės asamblėjos sesija. Dėl šalyje paskelbto karantino ir susibūrimų ribojimų sesija vyko nuotoliniu būdu. Generalinė asamblėja patvirtino Lietuvos paralimpinio komiteto 2019 m. veiklos ataskaitą, pritarė 2019 m. finansinių ataskaitų rinkiniui ir Lietuvos paralimpinio komiteto revizijos komisijos aktui.

Generalinėje asamblėjoje kievienai Lietuvos paralimpinio komiteto narei (Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijai, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sporto federacijai ir Paralimpiečių asociacijai) atstovavo po penkis delegatus. Delegatai ataskaitinius dokumentus patvirtino balsų dauguma.

„Lietuvos paralimpinio komiteto Generalinė asamblėja pirmą kartą istorijoje vyko nuotoliniu būdu. Šį precedento neturintį žingsnį galėjome žengti naujų, pernai patvirtintų organizacijos įstatų dėka. Įstatai įgalina paralimpinio sporto bendruomenę sprendimus priimti greičiau ir lanksčiau. Paaiškėjo, kad šis žingsnis buvo labai reikalingas ir net toliaregiškas“, – sakė Lietuvos paralimpinio komiteto generalinis sekretorius Paulius Kalvelis.

Ataskaitinė Generalinės asamblėjos sesija buvo planuota kovo 25 d., tačiau buvo nukelta į balandžio 29 d. po to, kai šalyje kilo grėsmė dėl viruso COVID-19 pandemijos ir Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė rekomendacijas atsisakyti masinio susibūrimo renginių.