KAUNO NEĮGALIŲJŲ REKREACIJOS IR SPORTO KLUBAS „RSK“

Kauno neįgaliųjų rekreacijos ir sporto klubas vienija narius, patyrusius nugaros smegenų pažeidimą, cerebrinį paralyžių, kitas sunkias fizines negalias, judančius vežimėliu. RSK vykdo kokybiškas neįgaliųjų sporto šakų treniruotes, rengia neįgaliuosius siekiančius aukštų rezultatų sporte, turim gerai pritaikytą infrastruktūrą Lietuvos sporto universiteto patalpose (Sporto 6), sporto sales, baseiną ir aukštos kvalifikacijos šios srities specialistų, turinčių ilgalaikės praktikos, žinių ir kompetencijos. Šiuo metu klube vyksta krepšinio, plaukimo, orientacinio sporto treniruotės, taip pat veikia jėgos ugdymo, bendro fizinio rengimo, stalo teniso, lengvosios ir sunkiosios atletikos, bočios, pulo ir sveikatingumo užsiėmimai.

Prezidentė Vaida Pokvytytė

Tel.: 867409067

El. p.: vaida.pok@gmail.com

KAUNO AKLŲJŲ IR SILPNAREGIŲ SPORTO KLUBAS „PAROLIMPIETIS“

Kauno aklųjų ir silpnaregių sporto klubas „Parolimpietis“ įkurtas 2002 m. gegužės mėn. Nuo pirmų įkūrimo dienų klubo nariai aktyviai dalyvauja tokiose sporto šakose kaip lengvoji atletika, plaukimas, šoudaunas (aklųjų stalo tenisas), šaškės ir šachmatai. Klubo nariai dalyvaudami miesto, respublikos, tarptautiniuose, pasaulio ir Europos čempionatuose, turnyruose, varžybose yra pasiekę aukštų rezulatų. Sporto klubas turi sporto bazę, kurioje yra specializuota sporto salė pritaikytą ne tik profesionaliems klubo sportininkams, bet ir mėgėjams klubo nariams, taip pat intelektualių žaidimų ir šaškių –  šachmatų salytės, skirtos vaikams ir jaunimui, bei šoudauno salė. Sporto klubo prezidentu nuo įkūrimo dirba Juozas Miliauskas.

Pirmininkas Juozas Miliauskas
Tel.: 8 672 46320
El. p.: j.miliauskas302@gmail.com

SVEIKATOS IR INTERGRACIJOS KLUBAS „SAULIUKAS“

Sveikatos ir intergracijos klubą „Sauliukas“ įsteigė 200 m. spalio 21d., Dalia ir Alvydas Šatinskai. Sveikatos ir integracijos klubo „Sauliukas“ misija – padėti atskleisti neįgalaus žmogaus galias ir galimybes vesti aktyvų gyvenimo būdą, puoselėti dorą, darną ir dvarsines vertybes. Įgyvendinant misiją klubo nariai ir savanoriai organizuoja įvairius mokymus ir seminarus specialistams bei neįgaliesiems, sveikatingumo stovyklas neįgaliems vaikams ir jų šeimų nariams bei globėjams, kuria sveikatos mokyklą neįgaliems. Sveikatos ir integracijos klubo „Sauliukas“ veikla skirta gerinti sergančiųjų ortopedinėmis ligomis sveikatą. Padėti jiems integruoti į visuomenę ir, pirmiausia, kreipiant dėmesį į neįgaliųjų vaikų inegravimo į visuomenę problemas.

Direktorė Dalia Šatinskienė
Tel.: 8 686 22988
El. p.: info@sauliukoklubas.lt
www.sauliukoklubas.lt

KAUNO PLAUKIMO MEISTRŲ IR NEĮGALIŲJŲ KLUBAS „TAKAS“

Kauno plaukimo meistrų ir neįgaliųjų klubas „Takas“ įsikūrė 2004 metų kovo 17 dieną. Klubas daug dėmesio skiria plaukimo veteranų sportui bei aktyviai remia neįgaliųjų sportą, klubas puoselėja aktyvų sportinį gyvenimo būdą ir plėtoja teigiamą požiūrį į gyvenimą, sudaro jo nariams kuo palankesnes sąlygas tobulėti, plečia žinias ir akiratį bei kelia aukštą sportinį lygį.

Pirmininkas Romaldas Bičkauskas
Tel.: 8 37 743072
El. p.: abicka@takas.lt
www.klubastakas.lt

KAUNO KRAŠTO AKLŲJŲ IR SILPNAREGIŲ VAIKŲ-JAUNIMO SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBAS „MES“

Kauno krašto aklųjų ir silpnaregių vaikų – jaunimo sporto ir sveikatingumo klubas „Mes“ gyvuoja nuo 1997 m. liepos 1 d. Pagrindinės sporto šakos būtų šios: lengvoji atletika, golbolas, šaškės, šachmatai, šoudaunas. Šiuo metu klubas turi 37 narius. Pirmininkas – Julius Paplauskas.

Pirmininkas Julius Paplauskas
Tel.: 8 684 39835
El. p.: klubasmes@gmail.com

KAUNO KRAŠTO INVALIDŲ SPORTO KLUBAS „SANTAKA“

Pirmininkė Irena Sadauskienė
Tel.: 8 37 203474
El. p.: irutesadauskiene@gmail.com

KAUNO AKLŲJŲ IR SILPNAREGIŲ SPORTO KLUBAS „SVEIKATA“

Kauno aklųjų ir silpnaregių sporto klubas „Sveikata“ įkurtas 1992 m. balandžio 7 d. Šiuo metu orientuojamasi į šias sporto šakas: plaukimas, šaškės, šachmatai, šoudaunas, lengvoji atletika. Klubą lanko 83 nariai. Pirmininkas – Vytautas Girnius.

Pirmininkas Vytautas Girnius
Tel.: 8 676 38238
El. p.: sksveikata@yahoo.com