KLAIPĖDOS MIESTO AKLŲJŲ IR SILPNAREGIŲ SPORTO KLUBAS „PAMARYS“

Klaipėdos miesto aklųjų ir silpnaregių sporto klubas „Pamarys“ įkurtas 1993 m. sausio 27 d. Klubo gretose 70 sutrikusio regėjimo narių. Jų amžius nuo 25 iki 70 metų. Jie kultivuoja šias sporto šakas: šaškių, šachmatų, lengvosios atletikos, golbolo, šoudauno.

Sporto klubo tikslai:

  1. Kūno kultūros ir sporto priemonėmis vykdyti aklųjų ir silpnaregių socialinę integraciją į visuomenę, siekti kuo aktyvesnio dalyvavimo, sveikatinimo, kūno kultūros ir sporto pratybose bei varžybose.
  2. Sudaryti klubo nariams sąlygas sportuoti ir dalyvauti aklųjų sporto federacijos organizuojamuose čempionatuose.
  3. Užtikrinti lygias galimybes ir siekti, kad kūno kultūros ir sporto pratybas bei renginius lankytų sunkiausią regėjimą negalią turinys žmonės.
  4. Pritraukti integruotai besimokančius moksleivius ir jaunimą su regėjimo negalia į aklųjų ir silpnaregių sporto klubą „Pamarys“.

Prezidentas Mindaugas Triušys
Tel.: 8 685 74036
El. p.: skpamarys@gmail.com

KLAIPĖDOS MIESTO ŽMONIŲ SU FIZINE NEGALIA SPORTO KLUBAS „ŽUVĖDRA“

Klaipėdos miesto žmonių su fizine negalia sporto klubas „Žuvėdra“ įkurtas 1988 m. Šiuo metu orientuojamasi į šias sporto šakas: tinklinis sėdint, bočia, biliardas, šaškės, lengvoji atletika, plaukimas, stalo tenisas. Šiuo metu klube yra 28 nariai. Prezidentas yra Darius Žiaučyna.

Prezidentas Darius Žiaučyna
Tel.: 8 672 28848
El. p.: kasius1995@gmail.com
www.zuvedraneigalieji.lt