Kviečiame į parodą „Citius, altius, fortius“

Kviečiame į parodą „Citius, altius, fortius“

        2017 m. balandžio 11 d. (antradienį) 16 val. Vilniaus Gedimino technikos universiteto bibliotekoje, Saulėtekio g. 14, vyko neįgaliųjų sportininkų nuotraukų parodos „Citius, altius, fortius“ pristatymas.
         Į šventę susirinko parolimpinio sporto atstovai bei aistruoliai – VGTU darbuotojai ir studentai, sportininkai, treneriai.
         Naujasis Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius, Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse Lietuvai padovanojęs aukso ir sidabro medalius, pasidalijo prisiminimais apie parolimpines žaidynes, apie akimirkas, kurios lėmė, kad Lietuvos vardą ir himną išgirstų visas pasaulis.
         Šiltai renginio dalyviai sutiko auksinės golbolo komandos atstovus – Nerijų Montvydą, Mantą Brazauskį, Mantą Panovą, Mindaugą Suchovejų bei jų trenerio asistentę Adelę Markevičiūtę. Juk mažos Lietuvos golbolo komanda, per visas žaidynes nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo, finale rezultatu 8:14 nugalėjo JAV komandą!
         Šioje šventėje LPOK prezidentui Mindaugui Biliui ir LPOK generaliniam sekretoriui Pauliui Kalveliui teko dalintis ne tik maloniais prisiminimais, bet kalbėti ir apie parolimpinio sporto problemas.
        „Neįgalūs sportininkai turi jaustis lygūs su sveikaisiais“,– sakė Mindaugas Bilius. Jis išreiškė viltį, kad 2024 metų olimpinėse žaidynėse sportininkai jau nebus skirstomi į sveikuosius ir neįgaliuosius, o varžysis kartu – tose pačiose olimpinėse žaidynėse.
       Neįgaliųjų sportininkų nuotraukų paroda „Citius, altius, fortius“ VGTU bibliotekoje, Saulėtekio g. 14, veiks iki balandžio 23 d.
       Kviečiame apsilankyti.