Lietuvos golbolo rinktinė – pasaulio reitingo viršūnėje

Lietuvos golbolo rinktinė – pasaulio reitingo viršūnėje

Lietuvos vyrų golbolo rinktinė išsaugojo pirmą vietą Tarptautinės aklųjų sporto federacijos paskelbtame atnaujintame pasaulio reitinge. Mūsų šalies nacionalinė komanda lyderės pozicijos niekam neužleidžia jau tris mėnesius. Lietuvos rinktinė pirmą poziciją trumpam buvo praradusi 2017 m. gruodį, kai mūsiškius aplenkė Brazilijos golbolininkai, triumfavę San Paule vykusiame 2017 m. Pan Amerikos čempionate. Vis dėlto Brazilijos lyderystė buvo trumpa, nes pirmą vietą susigrąžino Lietuvos rinktinė. Brazilai dabar yra antri, o geriausiųjų trejetą baigia Kinijos rinktinė.

Lietuvos golbolas

Kas pasaulyje kiečiausi golbole? LIE💛TU💚VA❤️

Posted by Lietuvos parolimpinis komitetas on 2018 m. balandis 9 d.

Lietuvos rinktinė, pernai triumfavusi Europos čempionate, jau balandžio 16 d. pradės pasirengimą planetos pirmenybėms. Švedijos mieste Malmėje vyksiančiame pasaulio čempionate bus kovojama dėl kelialapių į 2020 m. Tokijo parolimpines žaidynes. Tiesioginiai bilietai į Japoniją atiteks tris pirmąsias vietas Malmėje užimsiančioms komandoms.

Lietuvos rinktinė pateko į A grupę, kurioje varžysis su Alžyru, Belgija, Kinija, Argentina, Švedija, Australija ir Turkija. B grupėje varžysis JAV, Brazilijos, Kanados, Vokietijos, Irano, Egipto, Čekijos ir Japonijos golbolininkai.

Į ketvirtfinalius pateks geriausios keturios kiekvienos grupės ekipos.

Pasaulio golbolo čempionatas birželio 3-9 d. vyks Švedijoje, Malmėje.

LIONS turnyro finalas

Tarptautinio LIONS golbolo turnyro finalo akimirkos – vaizdo reportaže :)#Goalball #Tokyo2020 #LPOK

Posted by Lietuvos parolimpinis komitetas on 2018 m. balandis 8 d.