Lietuvos sportininkus su negalia rems „Hummel“

Lietuvos sportininkus su negalia rems „Hummel“

Lietuvos paralimpinio komiteto rėmėjų gretas papildė sportinės aprangos gamintojas „Hummel“. Šio prekės ženklo aprangomis pasipuoš mūsų šalies sportininkai su judėjimo ir regėjimo negalia. Rėmimo sutartį parašais įtvirtino Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius ir „Hummel“ mūsų šalyje atstovaujančios UAB „V. Butkevičius ir kompanija“ vadovas Artūras Krukis.

Mindaugas Bilius ir Artūras Krukis

„Džiaugiamės, kad Lietuvos paralimpinio komiteto rėmėjų gretas papildė vienas iš seniausių pasaulyje sporto aprangos gamintojų. „Hummel“ aprangomis aprūpins Lietuvos žmonių su negalia sporto klubus, deleguojančius sportininkus į šalies neįgaliųjų, taip pat aklųjų ir silpnaregių čempionatus. Klubų turime per dvi dešimtis, o visoje Lietuvoje sportuojančių žmonių su negalia yra apie porą tūkstančių. Taip pat „Hummel“ aprangomis aprūpins šalies jaunimo rinktinę“, – pasakojo Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.

Pasak Lietuvos paralimpinio komiteto vadovo, „Hummel“ planuojamos skirti paramos šalies žmonių su negalia sportui vertė išraiška pinigais yra lygi penkiaženklei sumai.

„Pastaraisiais metais stebime Lietuvos žmonių su negalia sporto atgimimą ir norime, kad „Hummel“ būtų šios sėkmės istorijos dalimi. Pažįstu Mindaugą dar nuo jo sportinės karjeros laikų, žinau jį kaip žmogų ir neabejoju, kad jis su savo komanda nuveiks dar daug gerų darbų. Būtent tikėjimas vieni kitais ir lėmė, kad sutarėme dėl bendradarbiavimo“, – sakė A. Krukis.

„Hummel“ yra Danijos sportinės aprangos gamintojas, savo veiklą pradėjęs dar 1923 m. Prekės ženklas bendradarbiauja su futbolo, rankinio, tinklinio ir kitų sporto šakų klubais ir nacionalinėmis rinktinėmis visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje.