Patvirtinti Lietuvos paralimpinės rinktinės narių ir kandidatų sąrašai

Patvirtinti Lietuvos paralimpinės rinktinės narių ir kandidatų sąrašai

Vasario 1 d., pirmadienį nuotoliniu būdu posėdžiavęs Lietuvos paralimpinio komiteto Vykdomasis komitetas patvirtino 2021 m. Lietuvos paralimpinės rinktinės narių ir kandidatų sąrašus. Posėdyje patvirtinta rinktinės narių ir kandidatų startų, medicinos ir kitų paslaugų finansavimo tvarka.

Paralimpinio komiteto Vykdomojo komiteto patvirtintame Lietuvos rinktinės narių ir kandidatų sąraše atsidūrė 33 atletai, dalyvaujantys 8 sporto šakose: golbole, lengvojoje atletikoje, plaukime, triatlone, dziudo, irklavime, kulkiniame šaudyme ir šaudyme iš lanko. Visas sąrašas yra čia.

Gausiausia – lengvosios atletikos rinktinė, kurioje net 15 sportininkų ir 3 kandidatai. Šalia lengvaatlečių rikiuojasi golbolo komanda su 6 sportininkais ir plaukimo ekipa su 4 šios sporto šakos atstovais.

„Kiekvienam rinktinės nariui esame numatę po vieną treniruočių stovyklą ir du kontrolinius startus prieš pagrindines varžybas. Džiaugiuosi, kad esame pajėgūs užtikrinti pasirengimo sąlygas, už tai dėkojame Lietuvos paralimpinio komiteto partneriams ir rėmėjams.

Žinome, kad valstybės asignavimai mus pasieks tik įsibėgėjus pavasariui, bet sportininkai varžyboms rengiasi jau dabar. Pavyzdžiui, lengvaatlečiai ką tik grįžo iš treniruočių stovyklos Turkijoje ir vasario antrą savaitę dalyvaus „Grand Prix“ serijos etape Dubajuje.

Sportininkams numatyta lėšų maisto papildams, kraujo tyrimams. Sezonas ypatingai svarbus, sąlygos turi būti maksimaliai geros“, – sakė Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.