„GIRTEKA“

„Girteka“ – skaitmeninė krovinių gabenimo bendrovė, apjungianti tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis.

Kiekvieną dieną 15 000 „Girteka“ vairuotojų saugiai gabena gardžius ledus, šviežią žuvį, vertingą elektroniką, gyvybiškai svarbias medicinos priemones, internetu įsigytas prekes ir daug kitų dalykų į Europą, Skandinaviją ir Rusiją.

„Girteka“ aplinkai draugiškų 8 000 sunkvežimių parkas kasmet pristato daugiau kaip 800 000 pilnų krovinių, todėl „Girteka“ yra pirmas pasirinkimas didžiausiems pasaulyje prekės ženklams.

„CAMELIA“

„Camelia“ – tai dinamiškas, lankstus ir greitai besiplečiantis mažų kainų vaistinių tinklas, kurio komanda pasižymi savo patikimumu ir draugiškumu.

Misija – mūsų atsakinga profesionalų komanda kuria sveikesnę ateitį kiekvienam.

Ieškodami būdų, kaip užtikrinti įmanomai mažiausias kainas, per trumpą laiką sėkmingai išplėtojome ir nuolat tobuliname vaistų, farmacijos ir kitų prekių prekybą. Pradėjome veiklą 1991 m. ir šiuo metu mūsų vaistinių tinklą „Camelia“ jau sudaro daugiau nei 300 vaistinių visoje Lietuvoje.

Nuolat tobuliname infrastruktūrą, kad mūsų turimas platus asortimentas maža kaina būtų pasiekiamas patogiu laiku, būdu ir vietoje. Džiaugiamės galėdami užsukusius klientus maloniai nustebinti savo pasiūlymais.

„Camelia“ vaistinė internete, tai patogi, moderni ir daug dėmesio klientų poreikiams skirianti vaistinė. Nuolat investuojame ir tobuliname „Camelia“ vaistinę internete, kad klientai vis patogiau ir greičiau galėtu užsisakyti prekes. Džiaugiames, kad prekes galite patogiai įsigyti ir naudojantis išmaniu mobiliuoju telefonu ar planšete, nes svetainė prisitaiko prie ekrano, kad ir kokį įrenginį naudotumėte..

NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI

„Northway“ medicinos centrai – vienos didžiausių kompleksinės medicinos, chirurgijos, reabilitacijos ir sveikatingumo paslaugas teikiančių gydymo įstaigų Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Profesionalūs specialistai, platus kokybiškų paslaugų spektras, jauki aplinka ir patogi vieta – mūsų medicinos centrų Vilniuje, Klaipėdoje, Kretingoje ir Londone privalumai. Mūsų komandos darbo tikslas – teikiant modernias, kokybiškas ir saugias medicinos paslaugas, padėti žmonėms kuo greičiau sugrįžti į kasdienį gyvenimą.

Mums svarbus kiekvienas žmogus. Nuo pat pirmos dienos dirbame Jums. Sergantiems, sveikiems – visiems. Aktyviai užsiimame ligų prevencija, esame įkūrę sveikatingumo centrą, tiksliai ir operatyviai diagnozuojame ligą ir skiriame būtiniausią gydymą – tiek medikamentinį, tiek operacinį, o sveikstantiems siūlome kokybišką reabilitaciją.

Kruopščiai ir atsakingai renkame savo komandą, ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei ir saugumui, nuolat investuojame į medicinos įrangą bei kitas moderniąsias technologijas. Specializuojamės dienos chirurgijos srityje, atliekame įvairių operacijų, kurioms taikome sveikatą tausojančius chirurginius metodus. Pacientai tai ypač vertina, nes intervencija į organizmą būna minimali, o pooperacinis laikotarpis lengvas ir trumpas. Mažai invazyvios operacijos yra intervencinės medicinos ateitis, todėl šią sritį ketiname ir toliau plėsti bei stiprinti.

Patogi vieta, jauki aplinka, platus kokybiškų paslaugų spektras – taip tvirtina visi, apsilankantys mūsų medicinos centruose Vilniuje, Klaipėdoje ir Kretingoje.

Medicinos centrų „Northway“ tikslas – pateisinti kiekvieno žmogaus lūkesčius. Susirgote? Nusprendėte pasitikrinti profilaktiškai? O gal norite tiesiog pasigražinti ar sustiprinti sveikatą? Laukiame Jūsų ir esame pasiruošę Jums padėti.

BETSAFE

BETSAFE – bendrovė, remianti Lietuvos paralimpinį sportą.

PANORAMA

PANORAMA – prekybos ir laisvalaikio centras Vilniuje (Saltoniškių g. 9)

TRINITI JUREX

TRINITI JUREX – tai viena didžiausių verslo teisės advokatų kontorų Lietuvoje, priklausanti TRINITI kontorų grupei Baltijos šalyse. Grupė vienija daugiau nei 70 advokatų ir teisininkų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, iš jų 40 profesionalų dirba Vilniaus biure.

TRINITI JUREX patirtis ir pasiekimai yra pripažįstami ir vertinami tokių autoritetingų tarptautinių teisės žinynų ir leidinių kaip „Chambers and Partners“, „The Legal 500“, „InterContinental Finance“, „World Lawyers“, „Corporate INTL Magazine“, „DealMakers“ ir kt.

TRINITI JUREX priklauso tarptautinei organizacijai „European Law firm“, vienijančiai advokatų kontoras Europoje, todėl bendradarbiaudami su partneriais TRINITI JUREX gali pasiūlyti teisines paslaugas visose Europos šalyse.

TRINITI JUREX veiklos pradžia siekia 2006 m., kai buvo įkurta specializuota verslo ginčų advokatų kontora JUREX. 2011 metais susikūrė TRINITI, susijungus trims Baltijos šalių advokatų kontoroms – „Tamme Otsmann Ruus Vabamets“ iš Estijos, „Treilons & Petrovičs“ iš Latvijos ir „SSJ LLP“ iš Lietuvos. 2020 m. TRINITI Vilnius susijungė su advokatų kontora JUREX, tapdama viena didžiausių advokatų kontorų Lietuvoje.

UAB „EULOTO“

„Euloto“ – Lietuvos loterijų organizavimo bendrovė. Sakydami „Euloto“, turime minty geras loterijas, juk ευ graikiškai ir reiškia – geras.

Organizuojame didžiąsias skaitmenines internetinio ryšio loterijas „Superloto“ ir „Interjackpot“ bei didžiąją klasikinę telefoninio ryšio loteriją „LOTO 1634“.

Taip pat rengiame didžiąją momentinę loteriją „Už Žalgirį!“, laivų mūšio idėja paremtą momentinę loteriją „Balteship“ ir kitas momentines loterijas. Jų bilietus galima įsigyti platinimo vietose visoje Lietuvoje.

8 procentai kiekvieno loterijos bilieto vertės yra skiriami tiesiogiai sportui, tad dalyvaudami „Euloto“ rengiamose loterijose remiate sportą.

2016 m. šie rėmimai pasiekė 850 tūkst. eurų., o mūsų loterijų paramą gavo 88 sporto klubai, asociacijos ir kultūros iniciatyvos.

UAB „Euloto“ iki 2017 m. liepos veikė pavadinimu UAB „Lietloto“

UAB „Euloto“ suteikta parama 2021 m.

UAB „Euloto“ suteikta parama 2022 m.

HUMMEL

Įkurtas 1923 m., “Hummel” yra Danijos avalynės ir sportinės aprangos prekės ženklas, turintis gilias futbolo ir rankinio šaknis.

Hummel yra vienas iš seniausių, labiausiai atsidavusių komandinio sporto prekės ženklų. Ikoniški ševronai tapo simboliu, kad Hummel veikia šiek tiek kitaip – visada su polėkiu ir charakteriu. Vertybės taikomos daugybei įmonės rėmėjų visame pasaulyje.

IMPULS

IMPULS yra didžiausias sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje, kuriam šiuo metu priklauso 13 sporto kompleksų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Tinklas priklauso didžiausiam Baltijos šalių investiciniam fondui „BaltCap“.

IMPULS yra 2013 m. įkurtos Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos iniciatorius ir steigėjas. Nuo 2012 m. tinklas yra aktyvus IHRSA (International Health, Racquet and Sporsclub Association) narys. IMPULS atstovai nuolat dalyvauja asociacijos Europos bei Pasaulio kongresuose, teikia regiono sveikatingumo rinkos apžvalgas.

Pagrindinės IMPULS vertybės – nuolatinis tobulėjimas ir komandinis darbas. Parolimpiečiai savo pavyzdžiu mums visiems rodo, kad, siekiant užsibrėžtų tikslų, neįveikiamų kliūčių nėra, o sportas ir aktyvi gyvensena gali būti kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Džiaugiamės galėdami tapti LPOK komandos dalimi ir prisidėti prie šių atletų tobulėjimo.

DEFORTA

DEFORTA – įmonė, remianti Lietuvos paralimpinį sportą.

LIETUVOS TAUTINIS OLIMPINIS KOMITETAS

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) yra savarankiška, ne pelno siekanti, visuomeninė, pasaulio olimpiniam judėjimui priklausanti organizacija. Savo veikloje LTOK vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija ir įstatymais, Olimpine chartija, olimpinio judėjimo antidopingo kodeksu, Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) sprendimais ir LTOK įstatais. LTOK privalo saugoti savo autonomiją ir priešintis bet kokiam spaudimui, įskaitant politinį, religinį bei ekonominį, kuris galėtų kliudyti vadovautis Olimpine chartija.

ALANTAS

ALANTAS – baldų gamybos įmonė, remianti Lietuvos paralimpinį sportą.

TOYOTA

Toyota Motor Corporation yra didžiausia Japonijos automobilių gamintoja, įkurta 1937 m.

NEĮGALIŲJŲ REIKALŲ DEPARTAMENTAS PRIE SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJOS

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos yra viena iš pagrindinių neįgaliųjų socialinę integraciją įgyvendinančių institucijų, kuri nuo pat veiklos pradžios ypatingą dėmesį skiria konkurso būdu atrenkamiems ir finansuojamiems įvairiems neįgaliųjų asociacijų projektams. Neįgaliųjų reikalų departamentas finansuoja socialinės reabilitacijos paslaugas neįgaliesiems bendruomenėje, skatina neįgaliųjų asociacijų veiklą, remia periodinių leidinių neįgaliesiems leidybą ir platinimą, mobilumo ir savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo projektus. Kasmet skiriamos lėšos neįgaliųjų studentų specialiesiems poreikiams tenkinti bei iš dalies studijoms apmokėti. Neįgaliųjų reikalų departamentas taip pat užtikrina būsto pritaikymą neįgaliesiems, kartu su jų asociacijomis vykdo statinių pritaikymo neįgaliesiems priežiūrą.

Neįgaliųjų reikalų departamentas taip pat finansuoja Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo bei Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektus. Įgyvendinant šiuos projektus, remiama neįgaliųjų sporto mėgėjų organizacijų, sporto klubų, neįgaliųjų nevyriausybinių organizacijų, neįgaliųjų sporto komitetų, neįgaliųjų sporto federacijų veikla bei skėtinių neįgaliųjų asociacijų organizuojami sporto renginiai, suteikiantys neįgaliesiems galimybę aktyviai leisti laisvalaikį, lavinti sportinius gebėjimus, siekti sportinio meistriškumo dalyvaujant čempionatuose bei tarptautinėse varžybose. Neįgaliesiems suteikiama ne tik saviraiškos, sveikatingumo ugdymo galimybė, bet ir laisvė įgyvendinti svajonę iškovoti medalį parolimpinėse žaidynėse.

MEDIASKOPAS

Mediaskopas – Baltijos šalyse pirmaujantis žiniasklaidos stebėsenos ir analizės bei komunikacijos konsultavimo paslaugų tiekėjas. Mediaskopo paslaugomis naudojasi Baltijos šalių viešojo sektoriaus organizacijos bei verslo atstovai.

 

SPORTO RĖMIMO FONDAS

Jau greitai žmones su negalia visoje Lietuvoje pakvies sportuoti mobilioji programėlė „Parateam“. Lietuvos paralimpinio komiteto kuriama speciali aplikacija pasiūlys virtualų šalies žemėlapį su visa aktualia informacija apie negaliai draugiškus sporto objektus, siūlomas sporto šakas ir trenerius. O sportuoti motyvuos naujienos apie Lietuvos paralimpiečių pasiekimus, įkvepiančios jų istorijos.

Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

„Ši programėlė – įrankis siekti tikslo, kad kuo daugiau žmonių su negalia Lietuvoje gyventų fiziškai aktyvų gyvenimą. Oficiali statistika liūdna: šalyje sportuoja vos 2 iš 100 asmenų, turinčių negalią. Tam įtaką daro ne vienas aspektas, tarp jų ir nežinojimas, informacijos apie galimybes sportuoti trūkumas.

Įsibėgėja mūsų projektas „Mes draugiški negaliai“, kai žmonėms su negalia pritaikyti sporto objektai žymimi specialiais lipdukais su paralimpiečių simboliu gile. Netrukus šios gilės persikels į mobiliąją programėlę, į virtualų žemėlapį, kuriame žmogus aiškiai matys, kur gali sportuoti, kurias sporto šakas rinktis, su kokiu treneriu dirbti“, – sakė Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.

Aplikacija bus pritaikyta ir žmonėms, turintiems rėgėjimo sutrikimų. Planuojama, kad programėlė vartotojams bus pasiekiama 2022 metų pradžioje. Atsisiuntę programėlę galės sekti paralimpinio sporto naujienas, semtis įkvėpimo iš motyvuojančių paralimpiečių istorijų, gauti informacijos ir patarimų iš sveiko gyvenimo būdo specialistų.

Prie iniciatyvos savo lėšomis prisideda Lietuvos paralimpinis komitetas, projekto trukmė – ketveri metai.

ROTARY 1462

Rotary Apygarda nr. 1462 vienija 58 Lietuvoje veikiančius Rotary klubus.