Tarp Lietuvos paralimpiečių rėmėjų – „Raw Powders“

Tarp Lietuvos paralimpiečių rėmėjų – „Raw Powders“

Lietuvos paralimpinio komiteto rėmėjų gretas papildė aukštos kokybės papildus „Raw Powders“ gaminanti įmonė „Sporto inovacijos“. Ji įsipareigojo skirti 2 procentus nuo savo pardavimų ir taip prisidėti prie Lietuvos paralimpinio sporto plėtros, mūsų šalies paralimpiečių gerbūvio ir pergalių.

„Profesionalūs atletai žino, kad, siekiant aukštumų sporte, kiekvienoje treniruotėje privaloma žengti tą svarbų papildomą žingsnį, atlikti papildomą judesį, kuris priartina prie viršūnės. Neabejoju, kad su „Raw Powders“ pagalba Lietuvos paraatletams tai padaryti bus lengviau, jie nuskins dar daugiau pergalių“, – bendradarbiavimu džiaugėsi Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.

„Raw Powders“ savo veiklą pradėjo 2015 m. Jungtinėje Karalystėje, o pernai pradėjo veikti ir Lietuvoje.

„Norime pasidžiaugti gražios draugystės ir bendradarbiavimo pradžia su Lietuvos paralimpiniu komitetu. Tvirtai galime pasakyti, kad mūsų įkvėpėjai tai „Parateam Lietuva“ atletai – žmonės, kurie nepriklausomai nuo savo negalios, visus mus stebina ambicingais tikslais ir pasiekimais sporto srityje. Būti šios bendruomenės dalimi yra ne tik džiaugsmas, bet ir atsakomybė“, – sakė įmonės „Sporto inovacijos“ direktorius Mindaugas Urbonas.