Vilniaus „Šaltinio“ golbolininkai – Europos viršūnėje!

Vilniaus „Šaltinio“ golbolininkai – Europos viršūnėje!

Sostinės „Šaltinio“ klubo golbolo komanda triumfavo šių metų Europos Superlygoje (SEGL). Lietuvos nacionalinės rinktinės pagrindu sudaryta „Šaltinio“ ekipa turnyro finalo dvikovoje Vokietijos mieste Rostoke rezultatu 8:3 patiesė „Goalball Nikšič“ klubą iš Juodkalnijos.

Vilniaus „Šaltinio“ golbolininkai – Europos viršūnėje!

„Rezultatas ne visiškai atspindi finalo eigą. Mes akcentavome, kad turime apsiginti ir pirmame kėlinyje mums tai tikrai gerai sekėsi. Po pertraukos irgi viskas ėjosi neblogai, gal pora klaidelių pasitaikė. Mes laukėme varžovų klaidų, bet jie progų mums praktiškai nesuteikė. Vis tik, gerų metimų iš žaidimo ir gero pataikymo dėka, jų gynybą pralaužėme ir laimėjome“, – komentavo Nerijus Montvydas.

Stipriausiais Europoje tapę vilniečiai turnyre Vokietijoje laimėjo šešis susitikimus iš aštuonių.

„Turnyras buvo geras, išskyrus vieną dieną, kurią žaidėme labai banguotai ir patyrėme pralaimėjimus. Sunku pasakyti, kad buvo ne taip. Salė, kurioje žaidėme, mums apskritai nesėkminga. Atsimenu, kad toje salėje ir prieš dvejus metus mums nesisekė rungtyniauti. Reziumuojant galiu pasakyti, kad šiaip viskas buvo labai gerai. Susistygavome gynybą, viskas pavyko“, – pasirodymą apibendrino N. Montvydas.

„Šaltinio“ komandai finaliniame SEGL pirmenybių turnyre Vokietijoje atstovavo Nerijus Montvydas, Artūras Jonikaitis, Justas Pažarauskas, Juozas Eigminas, Mantas Brazauskis ir Normantas Prušinskas, o prie ekipos vairo stovėjo nacionalinės rinktinės strategas Klaidas Janeika.