NEĮGALIŲJŲ SPORTO IR DIENOS UŽIMTUMO KLUBAS „DRAUGYSTĖ“

Respublikos invalidų sporto klubas „Draugystė“ buvo įkurtas 1985 m. gruodžio 26 dieną, o 1992 metais įkūrus Neįgaliųjų sporto ir dienos užimtumo klubą „Draugystė“, tapo Vilniaus miesto klubu, kuris vienija miesto gyventojus, turinčius įvairią fizinę negalią – žmones judančius invalido vežimėliu, turinčius amputuotas galūnes, sergančius cerebriniu paralyžiumi. Šiuo metu klube yra 144 nariai, kurie užsiima įvairiomis sporto šakomis – krepšiniu (invalido vežimėliuose), stalo tenisu, orientavimosi sportu, šaškėmis, šachmatais, lengvąja atletika, biliardu, boccia, lauko tenisu, peilio sportiniu svaidymu, šaudymu iš lanko. „Draugystė“ savo veiklą vykdo ir kaip dienos užimtumo, bendruomenės susibūrimo centras.

Pirmininkė Janina Povilaitytė
Tel.: 8 5 2128409
El. p.: iskdraugyste@takas.lt
www.draugyste.5ci.lt

SPORTO KLUBAS „ŠALTINIS“

Sporto klubas įkurtas 1993 metų sausio 30 dieną. Klubo nariai nuo pat jo įkūrimo domėjosi tokiomis sporto šakomis kaip šaškės, šachmatai, lengvoji atletika, dziudo, plaukimas ir golbolas. 9 klubo nariai yra atstovavę Lietuvai parolimpinėse žaidynėse: 8 mūsų klubo nariai yra iškovoję sidabro medalius ir vienas bronzos medalį. 11 klubo narių yra dalyvavę pasaulio čempionatuose ir iš jų 6 yra tapę pasaulio čempionais, po vieną sportininką iškovoję sidabro ir bronzos medalius. Net  16 klubo narių yra atstovavę šaliai Europos čempionatuose, 9 iš jų tapę čempionais. Pagrindinė klubo sporto bazė yra sporto kompleksas, kuriame yra plaukimo baseinas ir specializuota sporto salė. Lietuvos aklųjų draugija šį sporto kompleksą pastatė dar praeito amžiaus 8 dešimtmetyje Skroblų gatvėje. Šioje sporto bazėje ir yra ugdomi mūsų pajėgiausi sportininkai, tapę pasaulio ir Europos čempionais.

Pirmininkas Raimundas Šimkus
Tel.: 8 675 40313
El. p.: saltinis@lass.lt
www.saltinis.org

VILNIAUS MIESTO ŽMONIŲ SU FIZINE NEGALIA SPORTO KLUBAS „ATRAMA“

Vilniaus miesto žmonių su fizine negalia sporto klubas „Atrama“, atstovaujamas prezidentės Zenoidos Paškevič, šiuo metu propaguoja šias sporto šakas: stalo tenisas, orientacinis sportas, šaškės, šachmatai, bočia.

Prezidentė Zenoida Paškevič
Tel: 8 698 35344
El. p.: nsk.atrama@gmail.com

VILNIAUS MIESTO ŽMONIŲ SU FIZINE NEGALIA SPORTO KLUBAS „FENIKSAS“

Vilniaus miesto žmonių su fizine negalia sporto klubas „Feniksas“, atstovaujamas prezidento Eduardo Strašunsko, šiuo metu propaguoja šias sporto šakas: tinklinis (sėdint), paplūdimio tinklinis (sėdint), bočia, šaškės, šachmatai, biliardas, lengvoji atletika, plaukimas, orientavimosi sportas, stalo tenisas.

Prezidentas Eduardas Strašunskas
Tel.: 8 686 64725
El. p.: feniksassportas@gmail.com

VILNIAUS MIESTO AKLŲJŲ IR SILPNAREGIŲ MOKSLEIVIŲ IR JAUNIMO SPORTO KLUBAS „ŠARŪNAS“

Vilniaus miesto aklųjų ir silpnaregių moksleivių ir jaunimo sporto klubas „Šarūnas“ įkurtas 1993 m. Šiuo metu orientuojamasi į šias sporto šakas: šaškės, šachmatai, golbolas, šoudaunas, dziudo, lengvoji atletika, plaukimas. Klubas turi 95 narius. Nuo 2016-12-03  prezidentu išrinktas Linas Balsys.

Prezidentas Linas Balsys
Tel.: 8 670 80735
El. p.: sk.sarunas@gmail.com

VILNIAUS M. INVALIDŲ SPORTO KLUBAS „VILNIS“

Vilniaus miesto invalidų sporto klubas „Vilnis“ įkurtas 1993 m. Šiuo metu orientuojamasi į šias sporto šakas: lengvoji atletika, bočia, bočia silpniesiems, krepšinis, stalo tenisas, biliardas, pulas bei kitos. Pirmininkė yra Svajonė Merilienė.

Pirmininkė Svajonė Merilienė
Tel.: 8 652 91561
El. p.: iskvilnis@gmail.com