Lietuvos paralimpiečiai kelionę į pergales tęs su „Toyota“

Lietuvos paralimpiečiai kelionę į pergales tęs su „Toyota“

Lietuvos paralimpinis komitetas ir „Toyota Baltic“ pratęsė bendradarbiavimą iki 2024 m. Paryžiaus vasaros žaidynių. Pasak šalies paralimpinio judėjimo vadovo Mindaugo Biliaus, pasauliniu ir nacionaliniu lygiais vykstanti partnerystė su „Toyota“ keičia požiūrį į negalią ir sporte, ir kasdieniame specialiųjų poreikių turinčių žmonių gyvenime.

Lietuvos paralimpiečiams – naujas Toyota Proace Verso automobilis

Lietuvos paralimpinis komitetas ir „Toyota Baltic“ partnerystę pradėjo 2018 m., pasirašydami pirmą sutartį, o šių metų pradžioje bendradarbiavimas buvo pratęstas dar vienam paralimpiniam ciklui.

„Toyota“ aktyviai remia paralimpinį judėjimą globaliu mastu, bendradarbiaudama tiek su tarptautiniu paralimpiniu komitetu, tiek su vietinėmis organizacijomis. Didžiausia pasaulyje automobilių gamintoja ir globali mobilumo sprendimų teikėja, pasitelkdama įvairias technologijas ir paslaugas, siekia suteikti judėjimo laisvę visiems ir skatina visus sportuojančiuosius drąsiai siekti savo tikslų, kokie neįmanomi iš pirmo žvilgsnio jie atrodytų.

„Labai didžiuojamės galėdami mūsų regione palaikyti paralimpinį judėjimą ir idėjas, kurioms šie sportininkai atstovauja. Paralimpiniai sportininkai kiekvieną dieną įrodo pasauliui, kad nėra nieko neįmanomo, ir tai tampa dideliu įkvėpimo šaltiniu visiems visuomenės nariams. Siekis padėti jiems įgyvendinti savo svajones yra neabejotina dalis mūsų nuoširdaus įsipareigojimo“, – pažymėjo „Toyota Baltic AS“ rinkodaros ir korporacinės komunikacijos vadovė Elli Tiivel.

Toyota Baltic paralimpinės komandos nariai Aušra Garunkšnytė ir Danas Sodaitis

Lietuvos paraatletai naudosis naujuoju kompanijos suteiktu „Toyota Proace Verso“. Tokiu automobiliu per pastaruosius kelerius metus į varžybas, stovyklas, įvairius renginius keliavo šalies lengvaatlečiai, golbolo rinktinė, tinklinio sėdint komanda, žiemos sporto atstovai ir kiti paraatletai.

Ankstesniu automobiliu sportininkai per ketverius metus nuvažiavo daugiau nei 100 tūkst. kilometrų. Dabar jie persės į 2022 metų gamybos „Toyota Proace Verso“, kuris dėl salono erdvės ir praktiškų sprendimų skirtas propaguojantiems aktyvų gyvenimo būdą žmonėms.

Lietuvos paralimpiečiams automobilį perdavė Toyota atstovas šalyje Tokvila

„Toyota“ labai daug prisideda prie paralimpinių idėjų sklaidos, veikdama ir globaliai, ir lokaliai. Lietuvos paraatletai į stovyklas ir varžybas jau kelerius metus keliauja mums suteikiamu automobiliu.

Tokijo žaidynių išvakarėse įvykdyta komunikacijos kampanija, kurioje dalyvavo visų trijų Baltijos vastybių paraatletai, tarp kurių buvo mūsų lengvaatlečiai Aušra Garunkšnytė ir Danas Sodaitis, o tai padarė didelę įtaką atletų ir paralimpinio sporto žinomumui apskritai.

Matome, kaip „Toyota“ keičia požiūrį į negalią visame pasaulyje, įgyvendindama projektus, didinančius žmonių su specialiaisiais poreikiais mobilumą.

Mes tiesiogine šio žodžio prasme kartu keliaujame į pergales, ir aš labai džiaugiuosi, kad šioje kelionėje turime tokius stiprius ir atsidavusius kilnioms idėjoms partnerius“, – sakė Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas ir paralimpinis čempionas Mindaugas Bilius.

Lietuvos paralimpinis komitetas ir „Toyota Baltic“ gegužę paskelbė apie bendrą švietimo projektą „50 mokyklų – 5000 mokinių”, kurio metu šalies paralimpiečiai susitiks su tūkstančiais šalies moksleivių, pasakos jiems apie paralimpinį sportą ir Lietuvos pasiekimus tarptautinėje arenoje.

Lietuvos paralimpiečiams – naujas Toyota Proace Verso automobilis