Paralimpiečiams – moderni treniruočių ir atsistatymo įranga

Paralimpiečiams – moderni treniruočių ir atsistatymo įranga

Lietuvos neįgaliųjų sporto lyderiams, ginantiems savo šalies garbę tarptautinėse varžybose, treniruotis ir atgauti jėgas padės raumenų stimuliacijos įrenginys „Compex“ SP 8.0. Lietuvos paralimpinio komiteto įsigytas modernus aparatas turi 40 programų, optimizuojančių jėgą ir ištvermę, padedančių greičiau atsigauti kūnui, išvengti sužeidimų ir malšinančių skausmą.

„Technologijos – neatsiejama sporto dalis, be jos konkuruoti ir laimėti vis sunkiau. Norime žengti koja kojon su laiku, aprūpinti sportininkus modernia įranga. Ne veltui sporto lyderiai ją naudoja visame pasaulyje. Esu aparatą išbandęs pats ir žinau, kad jis yra efektyvus“, – sakė Mindaugas Bilius.

Anot sveikatinimui skirtų priemonių tiekėjos UAB „Teida“ direktorės Editos Želvienės, „Compex“ lyderiauja pasaulyje tarp bevielių stimuliacijos aparatų.

 

„Tai sumanus ir protingas treniruočių partneris, turintis Mi (Muscle Inteligence) funkciją, kuri pritaiko stimuliacijos parametrus pagal individualią fiziologiją. Aparatas pats automatiškai parenka optimalų stimuliacijos intensyvumą. „Compex“ įrangą jau daugiau nei tris dešimtmečius naudoja olimpiniai ir paralimpiniai čempionai. Tai geriausia, kas yra rinkoje“, – pasakojo E. Želvienė.

Anot Lietuvos paralimpinio komiteto prezidento Mindaugo Biliaus, planuojama, kad šiuo įrenginiu sportininkai naudosis svarbiausiose varžybose – Europos, pasaulio čempionatuose, planetos taurės ir „Grand Prix“ serijos varžybų etapuose. Taip pat treniruočių stovyklose.

„Šis aparatas ypatingai reikalingas negalią turintiems sportininkams. Beveik kiekvienas iš jų turi vienokių ar kitokių skaudulių dėl patirtų traumų. Ši įranga padės ne tik treniruotis, atsistatyti po treniruočių, tačiau ir primiršti tuos skaudulius prieš svarbius startus“, – sakė M. Bilius.